wyszukaj ofertę
Nie znalazłeś oferty ? zostaw nam Swoje dane, a my znajdziemy ją dla Ciebie. więcej » Zgłoś ofertę zostaw nam Swoje dane, nasz agent umówi się z Tobą na spotkanie. więcej »
opis nieruchomości
| piętro: | parter |
| standard: | podwyższony |
| czas przekazania: | do miesiąca |
| wysokość czynszu: | 6880 PLN |
Do sprzedania biznes gastronomiczny w świetnej lokalizacji. Cena odstępnego obejmuje całe wyposażenie niezbędne do prowadzenia tego typu działalności. Lokal za stałą grupa klientów, położony w Galerii w dobrej lokalizacji. Około 50m2 przeznaczone jest na powierzchnię dla klientów (stoliki, krzesła, dekoracje) pozostała część to bar z wyposażeniem i zapleczem. Konieczność cesji umowy najmu wg. indywidualnej wynegocjowanej stawki za m2 z Galerią. Szczegóły w Biurze Nieruchomości ARDOM, tuż przy lokalu
galeria
Dane o ofercie według informacji zgłaszającego mogą odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność danych z rzeczywistością. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Oferta może podlegać zmianie i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych K.C.
« powrót
ZADAJ PYTANIE
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
wysyłanie